Klasöre Erişim İzniniz Yok!

9 Ağu

Bir dosyayı şifrelediniz ve dosyanızın içeriğine ulaşamıyorsunuz. Size güvenlik kısmından gerekli ayarlamaları yapmanızı istiyorsa ve bunu başaramıyorsanız doğru yerdesiniz. Geçen gün fotoğraf dosyamı silinmeye karşı şifrelemiştim ve daha sonra giremez oldum. Her tıklamam da klasöre erişim izniniz yok deyip,güvenlik kısmına yönlendiriyordu. Güvenlik kısmında da her şeye tam erişim vermeme rağmen dosyama giremedim. Akabinde nasıl dosyamı sahiplenebileceğimi düşünürken şu dosyayla karşılaştım ve dosyamı görüntüleyebildim.

ilk önce yapmanız gereken:
https://www.dropbox.com/s/flp866ct45l01u1/Sahi%C4%9Fli%C4%9Fi%20Ekle_Ekle-Kald%C4%B1r.rar?dl=0 linkindeki dosyayı indirmek.

Winrarlı dosya bilgisayarınıza indikten sonra masaüstüne kopyalayıp burada dosyayı çıkarmak. Açılan dosya içerisinde “Sahipliği Ekle_ekle” bağlantısını tıklayıp kurmak.

Bunun amacı:

aaa

kısmını oluşturmak.

Şimdi yapmanız gereken hangi dosyaya erişim izniniz yok ise o dosya üzerinde sağ tıklayıp, Sahipliği Al kısmına tıklamak. Bunu yaptığınızda cmd kısmı açılıyor ve sahiplik size veriliyor. Bu dakikadan sonra dosyanızı kullanabilirsiniz.

Not: Şayet Sahipliği Al kısmının kaybolmasını istiyorsanız,dosya içerisindeki “Sahiğliği Ekle_Kaldır” kısmını tıklayıp uygulamayı silebilirsiniz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: